Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Łopienno

Łopienno, wielkopolskie

  • 86 945 zł
  • 1 251 m²
  • 69,50 zł/m²

Zdjęcie

Edyta Eliks

Skontaktuj się

Działka budowlana Łopienno

Łopienno, wielkopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

86 945 zł

1 251 m²

69,50 zł/m²

Działka budowlana Łopienno

Zaktualizowane: 22 maja 2026

86 945 zł 1 251 m² 69,50 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 86 945 zł (69,50 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 251 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 33m; szerokość: 40m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: EL-X EDYTA ELIKS, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: DZIAŁKA BUDOWLANA ŁOPIENNO GM.MIELESZYN OK. GNIEZN

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność prezentować Państwu kilka parcel budowlanych do wyboru, wszystkie zostały objęte nowym aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i są urokliwie położone na terenie gminy Mieleszyn, w kameralnej wiosce Łopienno, która leży nad pięknym jeziorem kąpieliskowym i jest świetnie skomunikowana zarówno z Poznaniem jak i Gnieznem, jako dużymi ośrodkami miejskimi. (...)

Agent

Edyta Eliks

601 544...

601 544 021

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

601 544...

601 544 021

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy